poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Special Chapter 13.

Robiłem coś cholernie głupiego, ale nie było już odwrotu. Stało się. Zabrałem go. Ale do cholery jasnej, nie porwałem! Jest moim synem, mam do niego prawo, mam święte prawo spędzić z nim czas.
Wyrzuty sumienia zżerały mnie od środka, myślałem o Chanel, która musi się zamartwiać. Zagłuszał je jednak widok synka. Jason zasnął na dużym łóżku, na którym go położyłem. Zdawałem sobie sprawę, że to, co zrobiłem jest nielegalne i poniosę tego konsekwencje, ale w tym momencie nie myślałem o tym. Liczył się fakt, że mam swoje dziecko przy sobie. Chłopiec spał spokojnie, nie okazując ani trochę niepokoju. Pamiętał mnie, przysięgam, że mnie pamiętał. Uśmiechnął się do mnie, musiał mnie pamiętać.
Kucałem obok, nie spuszczając wzroku z chłopca. Kompletnie miękło mi przy nim serce i ujawniały się uczucia, o których posiadaniu nie miałem pojęcia. To było magicznie.
- Będę najlepszą tatą na świecie, przysięgam. - Pogłaskałem synka delikatnie po główce, tak, aby go nie zbudzić. Lekko pociągnął noskiem, nie przerywając snu. - Wiem, że nie jestem  idealny, ale cię kocham i mogę ci obiecać, że dam ci tyle miłości, ile tylko jestem w stanie - dodałem szeptem.
Zacząłem zastanawiać się nad swoją przeszłością. Nad tym, kim byłem, jakie życie prowadziłem.
Lubiłem je. Lubiłem imprezować, ćpać, pić, jarać i bawić się ludźmi, ich uczuciami. Karma jest pieprzoną suką. Całe zło, jakie wyrządziłem wróciło do mnie z podwójną siłą. Jedyna osoba, którą pokochałem, zostawiła mnie, tak po prostu odeszła, zabierając ze sobą moje dziecko.
Zasłużyłem na to, kurwa, zasłużyłem.
Myślałem nad tym, co zobaczyłem pod jej domem. Jest z nim? Jest z nim szczęśliwa? Kocha go? Kocha go tak, jak kochała mnie?
Bolało.
Choć kiedyś wydawało mi się, że przyziemne uczucia są mi obce, to Chanel udowodniła mi, że nie jestem wyjątkiem, że też posiadam serce i uczucia. Nienawidziłem i kochałem to jednocześnie.
Czasem zastanawiałem się, czy nie byłoby łatwiej wrócić do dawnego życia. Rzucić to wszystko, naćpać się jak cholera i zapomnieć o tym wszystkim. Tak, jakby Chanel nigdy nie pojawiła się w moim życiu. Jakby nie istniała.
Kogo do cholery okłamywałem. Nie potrafiłbym zapomnieć o tym, że ją kocham, o naszym dziecku.
Nie chciałem i nie umiałem już żyć bez nich. Byli mi potrzebni jak tlen. Bez nich, nie było mnie. Tak po prostu.
W tym momencie Jason zaczął się rozbudzać. Chłopiec delikatnie przetarł oczka i zaczął pojękiwać, zaczynając płakać.
Podniosłem się, wstając na równe nogi. Podniosłem małego z łóżka, biorąc na ręce.
- Sh, cichutko, tata jest przy tobie. - Wtuliłem go w swoją klatkę piersiową. Zaczął robić się coraz bardziej niespokojny, a ja nie wiedziałem co robić.
Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak zielony jestem. Nie wiem jak dobrze zmienić pieluchę, czym i jak go nakarmić, co zrobić, jeśli źle się czuje, nie wiedziałem nic, poczułem strach.
- Kochanie, co jest, coś cię boli? - Delikatnie kołysałem chłopca, który coraz głośniej płakał.
Co teraz? Już nie czułem lekkiego strachu. Byłem cholernie przerażony. Co ja sobie wyobrażałem, kurwa?
Do tego mały na pewno tęsknił za mamą. Bylem skończonym idiotą.
*
Rodzice mieli niedługo wrócić. Kiedy tylko dowiedzieli się o porwaniu Jasona, zaczęli się pakować i powiedzieli, że wsiadają w pierwszy lepszy samolot do Chicago.
Tak bardzo się bałam.
Siedziałam skulona na fotelu w salonie, nie chcąc rozmawiać z nikim, poza policją.
Bóg mnie ukarał. Wiedziałam to. To była karma. Uciekłam od rodziców, nie mieli pojęcia gdzie jestem, co się ze mną dzieje i czy w ogóle żyje, a teraz to moje dziecko zniknęło.
I choć z jednej strony wiedziałam, że zasłużyłam na karę, to z drugiej pragnęłam tylko, aby ten cały koszmar i ból się skończyły. Już nawet nie płakałam. Wyczerpałam limit łez na dziś. Po prostu siedziałam w ciszy, patrząc ciągle w jeden, martwy punkt.
Gdzie teraz mógł być mój synek? Kto mógł go zabrać? Czy chce zrobić mu krzywdę? Czy w ogóle jeszcze kiedykolwiek go zobaczę?
Ból dosłownie rozrywał moje serce.
Mój synek, mój maleńki, bezbronny aniołek był teraz w obcych rękach. Na pewno umiera teraz ze strachu, płacze, jest głodny.
- Boże, proszę, oddaj mi go - szepnęłam sama do siebie, a pojedyncza łza spłynęła po moim policzku. - Oddajcie mi moje maleństwo - dodałam.
W tym momencie w domu rozległ się dzwonek do drzwi. Zerwałam się z łóżka jak oparzona i pobiegłam tam. Jay wpuszczał właśnie do domu dwóch policjantów.
- Znaleźliście go? Macie go? Gdzie on jest? - wypowiadałam zdanie jedno za drugim i zaczęłam przeszukiwać ich wzrokiem.
- Niestety nie, ale mamy nowe informacje.
Poczułam jednocześnie zawiedzenie i ekscytację. Nowe informacje. One musiały być dobre. Musiały.
- Mamy świadka, który widział osobę, która zabierała pani syna. - Odezwał się drugi z policjantów.
- Kto to jest? Kto zabrał moje dziecko?!
- Kobieta twierdzi, że to był młody mężczyzna. Za chwilę podamy pani dokładny rysopis, możliwe, że zna pani porywacza.
Miałam w głowie milion myśli. To był psychopata? A może ktoś porwał moje dziecko, bo nie mógł mieć swojego? Może chodzi o okup? Boże, a ile się słyszy o handlu organami na czarnym rynku.
Łzy cisnęły mi się po raz kolejny do oczu. Gdzie jest moje dziecko?
Kiwnęłam twierdząco głową, prosząc policjantów, aby usiedli przy stole. Nagle usłyszałam kolejny raz dzwonek do drzwi. Serce momentalnie mi przyspieszyło, pojawiła się iskierka nadziei.
Podeszłam szybko do drzwi, otwierając je.
Zamarłam, czując jednocześnie ulgę, szczęście, przerażenie, szok i wściekłość.
- Boże, moje dziecko. - Rzuciłam się do przodu i wyrwałam z jego ramion synka. Przytuliłam go do piersi, czując ogromną radość. Znów miałam w ramionach mojego synka, mój największy skarb.
Chłopiec wtulił we mnie swoje małe ciałko.
Po kilku sekundach, w których musiałam upewnić się, że moje dziecko jest już naprawdę ze mną, oddałam delikatnie chłopca na chwilę Melanie, a sama podeszłam do Justina i z całej siły strzeliłam mu w twarz. Mimowolnie odchylił głowę od uderzenia, jednak sam ani drgnął.
Milczał, a ja miałam ochotę uderzyć go jeszcze raz.
- Zasłużyłem. Przepraszam - wychrypiał jedynie i spojrzał na mnie.
- Ty dupku, umierałam ze strachu! - Uderzyłam go pięściami w klatkę piersiową. Nawet się nie bronił.
- Pan pójdzie z nami. - Policjant podszedł do Justina, wyjmując kajdanki.
Mimo całej wściekłości, nie mogłam na to pozwolić.
- Nie, zostawcie go. - Stanęłam w jego obronie.
- Co?! Chanel do cholery, on porwał twoje dziecko! - Jay wtrącił się, podchodząc do mnie.
Justin wciąż milczał, jakby naprawdę było mu obojętne co się z nim stanie. Czuł się winny. I dobrze się czuł.
- To jest ojciec mojego dziecko, chcę wycofać zgłoszenie porwania, odwołajcie poszukiwania - powiedziałam, ignorując Jay'a.
- Jest pani tego pewna?
- Tak, dziękuję wam, ale już nie potrzebuję waszej pomocy - dodałam i zabrałam synka z rąk Mel.
- W takim razie nic tu po nas.
Policjanci zaczęli zbierać się do wyjścia.
- I tak to zostawicie, do cholery!? - Jay uniósł się.
- Jeśli ta pani twierdzi, że to jest ojciec dziecka i nie wnosi oskarżenia, to nie pozostaje nam nic innego, jak zamknąć sprawę i cieszyć się, że wszystko dobrze się skończyło.
- Pieprzona psiarnia - mruknął już cicho pod nosem, a policjanci wyraźnie udali, że tego nie usłyszeli. Grzecznie się pożegnali i wyszli.
A ja byłam jednocześnie najszczęśliwszą i najsmutniejszą osobą na świecie.
- Chodź skarbie, mamusia cię przewinie i nakarmi, a później położysz się do swojego łóżeczka - zwróciłam się do dziecka.
- Mel, przygotujesz jedzenie małemu? A ja go przewinę i przebiorę.
- Oczywiście - odparła i odeszła w kierunku kuchni.
- A ty się stąd wynoś - dodałam do Justina, bez większego zainteresowania tymi słowami.
- Chanel, zaczekaj - powiedział.
- Nie słyszałeś co ona powiedziała? Wypieprzaj stąd i ciesz się, że nie pójdziesz siedzieć za porwanie. - Jay popchnął Justina, w który powoli zaczynało się gotować. Było źle.
- Nie wtrącaj się kurwa, bo zniszczę ci tą słodką mordę. - Odepchnął go, chcąc przedostać się do mnie i dziecka.
- Czego ty do cholery nie rozumiesz! - Brunet zirytował się i wymierzył cios w twarz Justina.
Malenia przybiegła z kuchni, a ja zaczęłam coraz bardziej panikować. Dziewczyna stanęła pomiędzy nimi, próbując ich rozdzielić, a ja pobiegłam do salonu, chcą na moment odłożyć Jasona do łóżeczka turystycznego, aby móc również zainterweniować.
Justin momentalnie rzucił się na Jay'a. Uderzył go pięścią w twarz, po czym popchnął z całej siły na ścianę, wymierzając kolejny cios w brzuch.
- Zostaw go, przestańcie! - Obie z Malenia próbowałyśmy opanować sytuację. Ja złapałam Justina, a Mel Jay'a i z całych swoich sił, próbowałyśmy ich od siebie odciągnąć.
- Zabiję cię, skurwielu, jak nie odpieprzysz się od Chanel i mojego dziecka. - Justin wysyczał w jego stronę, już się nie wyrywając. Starał się uspokoić od momentu, kiedy go złapałam.
- Pieprz się - odwarknął.
- Wynoście się stąd oboje! - krzyknęłam, puszczając chłopaka. - Mam was obojga dosyć, nie chcę być z żadnym z was! - dodałam, mając naprawdę dosyć.
- Co ty mówisz? - Jay wyrwał się z objęć  Malenia i podszedł do mnie. - Przecież już wszystko było dobrze między nami, dałaś mi szansę i....
Przerwałam mu.
- Okłamywałam samą siebie. Nie kocham cię i nie pokocham. Nie chcę z tobą być, nie potrafię nic do ciebie poczuć, jesteś jedynie moim przyjacielem, przepraszam. Proszę, wyjdź teraz, chcę zostać sama - odpowiedziałam. Czułam się źle z ranieniem go, ale jednocześnie poczułam ulgę, że uwolniłam się od udawania szczęśliwej i zakochanej.
- Jesteś tego pewna? - spytał, patrząc mi prosto w oczy z żalem i złością.
- Tak.
- Nie mam już sił o ciebie walczyć. Żyj sobie z nim jeśli chcesz. Może jak znów ci przyłoży, to się opamiętasz. To twój wybór - powiedział z lekką pogardą i ogromnym żalem, po czym wyminął mnie i wyszedł z domu, trzaskając drzwiami.
Mimo wszystko zabolało.
Przełknęłam ślinę i odwróciłam się na pięcie, chcąc iść do salonu, w którym zostawiłam Jasona.
- Chanel, zaczekaj. - Justin złapał mnie za rękę i odwrócił w swoim kierunku.
- Porozmawiaj ze mną, proszę. Mam ci tyle do powiedzenia.
- Co mi chcesz powiedzieć? - Zaśmiałam się ironicznie. - Że się zmienisz? Że przestaniesz ćpać? Że jesteś inny? Proszę, nie żartuj, nie mam dziś na to humoru - dodałam z pogardą. - Nie chcę cię więcej w moim życiu. W moim i w Jasona. Nawet nie próbuj walczyć o prawa rodzicielskie. Nikt ich nie da ćpunowi i damskiemu bokserowi.
Może przegięłam, może pojechałam trochę za ostro, ale chciałam, aby dał sobie spokój raz na zawsze. Po tym, co zrobił nie chciałam już go znać.
Melanie weszła do salonu, do chłopca, aby zostawić nas samych.
Chłopak wziął głęboki oddech.
- Dziesięć minut rozmowy, tylko o to proszę - powiedział, ignorując moje wcześniejsze, ostre słowa.
Miałam mętlik w głowie. Część mnie chciała go wysłuchać, a część wyrzucić z domu i nigdy więcej nie oglądać. Byłam kompletnie rozdarta.
- Proszę, mam ci wiele do powiedzenia. Wysłuchaj mnie, a potem, jeśli wciąż będziesz chciała, będziesz mogła mnie wyrzucić.
- Dobrze - odpowiedziałam bez namysłu. Nie mogłam dłużej się opierać. Nie potrafiłam.
Założyłam ręce na piersi.
- No więc słucham.
Justin wypuścił powoli powietrze z ust.
- Nie wiem od czego zacząć, chyba powinienem na wstępie powiedzieć ci, że byłem...
W tym momencie do przedpokoju wbiegła przerażona Melanie.
- Chanel, Jason jest cały rozpalony, na pewno ma wysoką gorączkę i cały się trzęsie, nie wiem co się dzieje! - powiedziała przerażona, a mi chyba na moment stanęło serce.

232 komentarze:

 1. First ! boże tak bardzo kocham twoje opowiadanie :* Pisz dalej słonko :*

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo, rozdział genialny! Justin musi być z chanel, a jay niech spada od nich. mam nadzieję,że wszystko już z nimi będzie tylko lepiej @henatalczii

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaa naprawdę w takim momencie? Rozdział cudowny, mam nadzieję,że w końcu im się ułoży! Czekam na następny! 😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham to matko!:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Justin musi być z Chanel musi no musi :(

  OdpowiedzUsuń
 6. jak mogłaś w takim momencie to przerwać!? Biedny Jason mam nadzieję że nic mu nie będzie :( Czekam na następny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jejku, mam nadzieje że bedzie cały i zdrowy!
  ciesze sie tez ze Chanel ni jest z Jayem :D
  Oraz mam nadzieje ze da Justinowi szanse.

  OdpowiedzUsuń
 8. JEJCIU, zerwała z Jayem! I Justin oddał jej synka. Ale co teraz? Jak to wszystko się skończy? Biedny Jason się rozchorował, tylko od czego? :((

  OdpowiedzUsuń
 9. Ohh w takim momencie zakonczylas :o

  Nie lubie Jaya. Jest dupkiem. I wcale jej nie kocha, tylko mu sie tak wydaje. frajer. Ona powinna byc z Jusem. Ma z nim byc!

  Dzieki za rozdzial ;)

  X.O.X.O
  PS. Your forever

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudowny rozdzial. jestem juz ciekawa calego zakonczenia opowiadania. to ff mnie miazdrzy, przysiegam jest ono najlepsze

  OdpowiedzUsuń
 11. Nareszcie zerwała z Jayem!
  Dobrze,że Justin oddał Jasona.
  Mam nadzieje,że w końcu Chanel da Justinowi szanse.
  Czekam na next! ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Przeklinajacy Justin to najseksowniejsza rzecz na swiecie

  OdpowiedzUsuń
 13. Ujęciu super rozdział <3 Nareszcie zerwała z Jayem! Proszę niech Justinowi szansę:(

  OdpowiedzUsuń
 14. uwielbiam to opowiadanie!

  OdpowiedzUsuń
 15. kocham <3 ale sie potoczyło,jeszcze bd go obwiniać i nie zdązy powiedziec jej o odwyku :( czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 16. Kocham Cię i to opowiadanie najmocniej! Dziewczyno, masz talent! Czytam dużo opowiadań, (to już chyba uzależnienie) ale Twoje jest bezkonkurencyjnie najlepsze, nie zmarnuj swojego talentu, wykorzystaj go. Jesteś cudowna. a co do rozdziału: mam nadzieję, że małemu nic poważnego się nie stanie, i że Chanel wysłucha Justin'a a potem się pogodzą. Pozdrawiam gorąco i życzę weny, misiu <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetney ! I teraz czekać na kolekny to jest katorga narmalnie xD

  OdpowiedzUsuń
 18. Uwielbiam to opowiadanie i nie mogę się powstrzymać od łez nawet sama nie wiem czemu ale tak to działa na mnie :) pisz dalej kochamy cię zostań z nami jak najdłużej <3 pozdrawiam N

  OdpowiedzUsuń
 19. swietny rozdzial jak zawsze! czekam na nexta :)
  http://tlumaczenie-jbff-weakness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. O boooooosz!!! Kocham twojego bloga ♥♡♥♡ czekam na rozdzial ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 21. O boooooosz!!! Kocham twojego bloga ♥♡♥♡ czekam na rozdzial ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 22. No nie wiem, fajny rozdzial, trochę inaczej piszess, to chyba przez ta przerwe. Ale rownie dobrze. Czekam na nastepny rozdział; )

  OdpowiedzUsuń
 23. W TAKIM MOMENCIE! MELANIE ZABIJE CIĘ!

  OdpowiedzUsuń
 24. MELANIE!!! Oni mieli spokojnie porozmawiać i się pogodzić. ughhh... nienawidzę przerywania w takich momentach .
  Nawet nie wiesz jak bardzo czekam na next! ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. DLACZEGO TERAZ ?! DJLNFSJDFNDJFNDSDJFF :(

  OdpowiedzUsuń
 26. Czemu w tym momencie?! Pisz szybko nie mogę sie doczekać ❤❤❤
  P. S. Jak zwykle strumień łez przy czytaniu rozdziału

  OdpowiedzUsuń
 27. Kocham <3
  Chce następny
  Jak mogłaś przerwać w takim momencie?

  OdpowiedzUsuń
 28. O rany. Dzieje się i to nie mało!

  OdpowiedzUsuń
 29. Musiałaś przerwać w takim momencie? Jezu słodki, co się dzieje z Jasonem i co chciał powiedzieć Justin? Szczerze to się cieszę że Chanel powiedziała Jay'owi co czuje, a on chyba naprawde myślał, że coś z tego będzie... Troche mi go szkoda, ale jeszcze bardziej szkoda mi Justina. Poszedł na odwyk specjalnie dla Jasona i Chanel, żeby ich odzyskać, a okazało się, że ona nie chce go znać, w sumie sam sobie na to zasłużył ale mimo to... Naprawde nie wiesz jak bardzo będę czekała na nowy rozdział x @MrsBieber_SOOn

  OdpowiedzUsuń
 30. Justin będzie się teraz obwiniał ze gdyby nie zabrał Jansona był by zdrowy
  rozdział świetny chce kolejny jak najszybciej

  OdpowiedzUsuń
 31. proszę postaraj się dodać jak najszybciej rozdział nie mogę się doczekać :-)

  OdpowiedzUsuń
 32. Omg czemu taki krotki ;_______; kocham to ff ! rozdział jak zwykle wspaniały isiduusudus przezywam to ff bardziej niz swoje życie matko xd czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 33. Świetny rozdział, ale czemu skończył się w takim momencie?!?!?

  OdpowiedzUsuń
 34. O boooooosz!!! Kocham twojego bloga ♥♡♥♡ czekam na rozdzial ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 35. Matko Boska! Tylko tyle jestem w stanie powiedzieć :) Czekam na nn xx

  OdpowiedzUsuń
 36. czekam na kolejny, chcę się dowiedzieć co justin chciał jej powiedzieć! a tobie życzę weny kochana i nie przejmuj się hejtami, bo piszesz rewelacyjnie :)
  @biebztwerk

  OdpowiedzUsuń
 37. mdicuewgys ona musi usłyszeć że Justin sie zmienił. OMG muuusi dać mu szanse :(((( jesteś wspaniałaa czekam na nn x

  OdpowiedzUsuń
 38. o n i m u s z ą b y ć r a z e m

  OdpowiedzUsuń
 39. Boze jak dobrze ze Justin zwrócił dziecko, ale teraz na gorączkę, za dużo emocji, za dużo. Ale oni musza byc razem no aksjjs czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 40. Boże...dobrze, że Chanel w końcu rzuciła Jay'a. Oraz to, że Justina wrócił z Jasonem, ale teraz on może być chory. :( wiem ogólnie, ze Justin źle się zachowywał, ale wierzę, że się zmienił i mam nadzieję, że Chanel da mu szansę
  kocham to opowiadanie ♥ zazdroszczę Ci talentu, sama chciałabym taki mieć ♥
  zapraszam do mnie, bardzo chciałabym poznać Twoją opinię na temat mojego opowiadania
  fuck-everything-im-belieber.bloblo.pl

  OdpowiedzUsuń
 41. Jejki cudny!!!! Justin musi jej wszystko powiedzieć! Jejku Jason biedny, musi wyzdrowieć! ://// Wszystko będzie okej nie? O matko chyba sie uzależnilam ^^ :))))) kochamkochamkocham!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Koocham to opowiadanie ;* rodzial genialny ! Czekam na więcej xD

  OdpowiedzUsuń
 43. Zabije Cie przysiegam! Konczyc w takim momencie? Chcesz mnie wykonczyc psychicznie?

  OdpowiedzUsuń
 44. Tyle w tym rozdziale się dzieje!! Nie spodziewałam się, że tak szybko odda dziecko, myślałam, że jeszcze trochę z nim pobędzie, a tu niespodzianka. Cieszę się, że w końcu uwolniła się od tego Jaya, jak on mnie wnerwiał ugh. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z Jasonem, oni wszystko sobie wyjaśnią i będą żyć długo i szczęśliwie haha :)
  Świetny rozdział! Z niecierpliwością czekam na następny. :) xx /@bizzlessmile

  OdpowiedzUsuń
 45. Hej, mam taka sprawe. Przypomjial mi sie twoj drugi blog (our little secret ) i powiedzialas, ze moze do niego wrócisz ;) rozumiem, ze masz dosu spraw na glowie i wlasne zycie, ale moze znalazlabys troche czasu na kontynuowanie tamtego ff? Bo jest wspaniale! Prosze, daj znacz, co zamiezasz zrobic :* bylabym w siódmym niebie, gdybys wrocila do jiego :D

  X.O.X.O
  PS. Your forever.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie raz już mówiła, że gdy skończy to opowiadanie, zabierze się za OLS ;)

   Usuń
 46. Oo uwielbiam to ale kurcze co sie stanie z Jasonem ?!

  OdpowiedzUsuń
 47. OMG! OMG! OMG! LOVE IT

  OdpowiedzUsuń
 48. Masz talent dziewczyno! Kocham to opowiadania i zycze weny na kolejne rozdzialy :*

  OdpowiedzUsuń
 49. Juz jest! Co z Jasonem, jejku zeby nic poważnego. Nooo i w koncu Chanel powiedziała Jayowi ! Haha troche powinno mi byc go żal ale za bardzo chce zeby ba z Justinem jejku niech juz bedą razem ❤️❤️❤️ Super opowiadanie ! :))

  OdpowiedzUsuń
 50. A jest szansa, że na ols napiszesz czy wrócisz czy nie? Bo widzę, że tu wróciłaś, a tam nadal cisza :/

  OdpowiedzUsuń
 51. O matko :o kocham to jak i Ciebie, najlepsze ff :) lepiej powiedz co sie dzieje z Jasonem ! Mam nadzieje ze to nic powaznego. ! Czekam na nexta :**

  OdpowiedzUsuń
 52. Uwielbiam to ! Mega sie ciesze sie postawonilas dodac te bonusowe rodziały , czuje sie że to jest takie idealne dopełnienie tego opowiadania ;) czekam na kolejny , i nie poddawaj się ! Sama popatrz , masz dla mogo pisać :D posiadasz całkiem liczne grono fanek :P do następnego :-*

  OdpowiedzUsuń
 53. Jak dobrze ze Justin wrócił z Jasonem a Chanel wreszcie rzuciła Jaya, mam nadzieję że teraz będzie juz tylko lepiej!

  OdpowiedzUsuń
 54. Boże rozdział jest świetny. Dobrze ze Jus oddał małego. Czekam na next
  Karolaa

  OdpowiedzUsuń
 55. Supi jak zwykle :) Tyle się dzieje, że o jezu, jejku przerwałaś w tAkim momencie, że chyba się załamie niewiwdzac co jest z małym i czy wkońcu sie pogodzą :/ ale i takq świetnie :* PS. PODA KTOŚ LINKA DO OLS??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zakładkach jest jako new story..
   Ale nie zaczynaj czytać bo następny rozdział prędko nie będzie więc ja bym poczekała :)

   Usuń
 56. O mamo ! zastanawiam się skąd ty masz tyle siły ? :) Czytam i podziwiam każde zdanie które napisałaś z taka miłością i uczuciem jak byś naprawdę sama to przeżyła (chyba ze o czymś nie wiem) przyznam się ze w sumie nie interesowałam się twoim życiem i nawet nie wiem jak masz na imię XD ( pewnie dla tego ze ledwo 4 dni temu dowiedziała się o tej stronie od swoich przyjaciółek i od razu "pochwale się"? ( można tak powiedzieć) tak przeczytałam całe w ciągu tych 4 dni) Ale wiem ze na pewno jesteś super ! Ja nie umiem ułożyć jednego sensownego zdania żeby z kimś porozmawiać ( pewnie dla tego z nikim nie rozmawiam bo nie mam naprawdę o czym (jedynie moje kumpele mnie ratują ) ) albo napisać jakaś krótka historyjkę na polski zajmuje mi dożo czas a kończę z gotowcem ( pewnie pomyślisz ze jestem jakąś żałosną gimnazjalistka albo coś ale ja nie mam takiego talentu jak ty nie ukrywam ze do czegoś innego mam talent tak jak każdy i czasami tez nie daję rady i dokładnie cie rozumiem ze tobie tez jest ciężko) ! Rób swoje nie zmuszaj się do niczego my będziemy czekały !
  Kochamy cie !! :) Weronika :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Matko jedyna moje serce! Wyszedl genialny na prawde:) Tlo juz jest dluzszy czas a ja dalej nie moge sie na nie napatrzec

  OdpowiedzUsuń
 58. Dziewczyno!! Jestes niesamowita..czytam twojego bloga 2 dni,dwa rowne dni i w tym czasie przeczytalam calego!! Jestes niesamowita i wywracasz moj swiat do giry nogami, raz jestem smutna, raz placze raz sie ciesze: ) kocham to ff i blagam cie pisz dalej! A jezeli nie chcesz, prosze cie o jedno niech oni beda razem jak prawdziwa rodzina..prosze inaczej bede miala zalamke psychiczna!! Kocham cie wariatko.. :'(

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszam na moje ff z Justinem http://art-of-killing.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Cały twój blog jest zajebisty. Trafiłam na niego kilka dni temu, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że to najlepszy blog jaki kiedykolwiek czytałam bosze kocham to opowiadanie czekam na następny rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. Jezuuu cudowny jak wszystkie!
  Kocham LINEBA <3
  To najlepszy blog jakiego czytałam!!!

  OdpowiedzUsuń
 62. To jest takie shshhdshsdhdshsdh
  kochana czekam na następny, mam naadzieję, że będzie jak najszybciej!! <3 buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nadal czekam skarbie, już się nie mogę doczekać

   Usuń
 63. Kiedy nowy rozdzial? umieram zeby go przeczytac....

  OdpowiedzUsuń
 64. Jezu, cały blog jest niesamowity, tyle się nad nim napłakałam, jest strasznie emocjonalny i nieprzewidywalny. Raz chciałam nawet rzucić telefonem o ścianę, kiedy Chanel tak traktowała Justina. Cały czas mam nadzieje, że wrócą do siebie, że ona da mu tą ostatnią szansę. Czekam na kolejny rozdział i zdecydowanie nie mogę się go doczekać! :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Kieedy następny? ;-;

  OdpowiedzUsuń
 66. Kiedy nowy rozdzial? Wszyscy czekaja i czekaja,

  OdpowiedzUsuń
 67. Haluuu kiedy nowy rozdział? :((

  OdpowiedzUsuń
 68. Błagam cie skończ nasze męki i dodaj kolejny rozdział Błagam !! :( ( Ps. Kocham cie ze wog jeszcze dajesz rade i rozumiem ze jest ciężko bo nie masz czau ale proszę z kończ już ten Lineb bo ja nie wiem co mam robić czytam kolejne FF ale nic nie jest tak świetne jak twoje znaczy wszystkie są fajne i dobre ale tylko twój tak mi zamieszał w mózgu !

  OdpowiedzUsuń
 69. Juz bloga znowu olalas ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 70. Tak bardzo pokochałam tego bloga. Od razu. .czytałam miliony innych ale żaden nie wylała ze mnie tylu łez jak i tylu uśmiechów. Kocham go i czuje ze jest on mi bardzo bliski. Dzięki niemu zrozumiałam wiele rzeczy. To co czuje...Wiesz...mam 19 lat i dla niektórych może się wydawać ze nie wiem nic o życiu jednak ja przeszłam juz wiele. I bez problemu mogłabym z niego zrobić podobne fan fiction. Lecz najgorsze a zarazem najlepsze jest to ze znalazłam juz fan fiction o mnie. O moim życiu. O tym co tak naprawdę powinnam zrobić i jaka decyzję podjąć. Tak bardzo ułatwiło mi ono ta cholerne decyzję której nie żałuję w żadnym stopniu.
  Dziękuję...��

  OdpowiedzUsuń
 71. Fajnie, ze masz nas gdzies i nawet nie raczysz napisac kiedy nowy o ile wgl go dodasz...

  OdpowiedzUsuń
 72. Widze ze juz totalnie olałaś bloga i czytelnikow. Wiesz co strasznie wkurza mnie twoja postawa wzgledem bloga. Zaczełaś te dodatkowe rozdziały to może je łaskawie skończysz. Jak sie człowiek czegoś podejmuje to należy to doprowadzić do końca a nie tak jak ty zaczynasz,ale jak zwykle bedziemy rok a nawet wiecej czekać zanim łaskawie zaczniesz dodawać rozdziały -.- Niektorzy prowadza trzy blogi naraz i jakos na kazdym blogu wstawiaja nawet dwa razy w tygodniu. Ale nie ty jak zwykle czasu nie masz, sprubuj znalezc inna wymowke bo ta jest już stara ;) Pozdro dla ciebie. Czekam asz poleca na mnie hejty,bo przeciez autorka jest taka świeta i nikt negatywnego zdania na jej temat nie może powiedzieć. -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Interpunkcja też,tylko mówię
   Najlepiej wylać swoje żale,co?Przecież taki jeden rozdział sam się wymyśli i napisze..
   Jak Ci się coś nie podoba-nie czytaj,nikt Cię tu nie trzyma.Powinnaś być wdzięczna,że autorka postanowiła kontynuować to opowiadanie,ale nie,bo po co?Lepiej krytykować,bo jakiemuś bachorowi nie pasuje to,że rodziały nie sa dodawane,tak jak chce.Nawet jeżeli doda sobie najstępny za rok.Widać,że wkłada w to opowiadanie dużo czasu.
   Cierpliwości człowieku,nie bulwersuj się tak,miłego dnia.
   Masz tutaj swojego "hejta".

   Usuń
  2. Jprdl ludzie ogarnijcie sie co. Potraficie tylko hejtowac sie? Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania. No nie? To dlaczego wy jej nie dajecie. Kazdy wyraza swoje zdanie i wam nic do tego. Serio nie macie lepszego zajecia niz patrzenie na bledy ortograficzne czy innne. Bachorem ladniejszego okreslenia nie znalazlas? Ja jestem wielka fanka opowiadania, ale mnie tez nie pasuje ze tak dlugo rozdzialu nie ma. Wiem, ze on sam sie nie napisze, ale blagam sa autorki ktore pisza ok 3 blogi na raz i potrafia pisac rozdzialy regularnie i sa one swietne. A autorka tego opowiadania moglaby chociaz dodac notke jak kazdy autor bloga, ze rozdzial pojawi sie dopiero np 5 maja czy cos. Prosze was ogarnijcie dupska i jak wam nie podoba sie czyjes zdanie to omincie je i tyle. Pozdrawiam was wszystkich :)

   Usuń
  3. Zgadzam się z Nika Rey. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. To że część z was ,,wielbi'' autorke tego opowiadania,to nie znaczy że i reszta musi to robić. Ja bardzo lubie te opowiadanie,ale też denerwuje mnie fakt że autorka ani nie poinformuje kiedy mniej wiecej bedzie rozdział ani nic, napisanie notatki duzo czasu nie zajmuje!! Ja rozumiem ze rozdział zajmuje troche czasu ale bez przesady !! Niektorzy prowadzą trzy blogi naraz i regularnie potrafia wstawiać rozdziały i nie robią z tego powodu problemów. Wiec przestańce w końcu czepiać sie tych osób które wyrażają swoje zdanie, bo oni nic złego nie robią,ani nikogo nie obrażają ani nic tylko i wyłacznie wyrażają swoje zdanie. Wiec zajmijcie sie lepiej sobą a nie tym co kto pisze. Pozdrawiam :)

   Usuń
  4. Kocham cie osobko. Dzieki za wsparcie :D

   Usuń
  5. Haha ;D nie ma za co ;) Ja w pełni zgadzam się z twoją wypowiedzią :) Każdy tutaj ma prawo do wyrażenia swojego zdania i to trzeba uszanować. Ale jak widać tylko ty Nika Rey to rozumiesz bo dla większości osób te słowo jest zupełnie obce. Jak coś zawsze będę wspierać twoje wypowiedzi bo ty dobrze piszesz ;) Pozdrawiam :)

   Usuń
  6. Dzieki za te slowa. Jestes pierwsza osoba ktora zgadza sie ze mna, a nie ,,hejci". Jedna madra osoba, ktorej nie przeszkadza wyrazanie opinii. Dziekuje :*

   Usuń
  7. masz racje dziewczyno, rozumiem ze czasami nie ma sie czasu ale po co zaczynała antorka rozdziały specjalne skoro nie chce jej sie pisać?! mogła skończyć byłoby po problemie a nie czekamy wieczność. nie jest z nami fair

   Usuń
  8. Totalnie się z Wami zgadzam. Co z tego ze rozdziały są super skoro autorka dodaje je raz na miesiąc lub dłużej. Ja prowadzę 3 blogina i staram się dodawać rozdziały raz w tygodniu. I nie chodzio tu o hejtowanie tylko o wyrażaniu własnej opinii.

   Usuń
 73. Widzę,że autorka tego opowiadania totalnie olewa swoich czytelników. Ciekawe ile trzeba bedzie czekać na nowy rozdział,miesiąc ? rok? A może jeszcze dłużej?

  OdpowiedzUsuń
 74. Właśnie. Jestem tu nowa. przeczytałam go już całego i nie mogę się doczekać kiedy będzie dalsza część. Może ktoś coś wie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zostały dwa rozdziały a autoreczka olala bloga

   Usuń
  2. Szkoda... Naprawdę kurewsko mnie to zaciekawiło a tu taka niespodzianka :/

   Usuń
 75. Czytając niektóre z Waszych komentarzy zalewa mnie krew... Nie dość, że dziewczyna reaktywowała dla Was bloga, nie dość, że wgl publikuje swoje opowiadanie, to Wam znowu coś nie pasuje. Takie pytanie- czy którekolwiek z Was napisało kiedykolwiek tak długie opowiadanie? Czy którekolwiek z Was W OGÓLE prowadzi bloga? Jeśli tak, to powinniście doskonale wiedzieć, że czasami wena nie przychodzi od tak, a lepiej nie pisać wcale niż dodać jakieś g*wno, które i tak zostanie skrytykowane. Ona też jest człowiekiem, też ma życie prywatne! Jak Wam coś nie pasuje, to nie czytajcie tego bloga. A jak już czytacie, to uszanujcie, że ona ma prawo do swojego życia i nie musi być na każde Wasze wezwanie. Co ją ma obchodzić, że kto inny prowadzi 3blogi i dodaje wpisy nawet dwa razy w tygodniu? Ona nie jest kimś innym, a jak już porównujecie częstotliwość dodawania postów, to zwróćcie uwagę na ich długość i jakość. Jak sama nazwa wskazuje, są to SPECIAL CHAPTERS, z naciskiem na special. Autorka skończyła to, co zaplanowała, a te rozdziały powstają tylko i wyłącznie z jej dobrej woli. A więc raz jeszcze- jak Wam coś nie pasuje, to nie czytajcie. Skoro jest tyle opowiadań, gdzie rozdziały są dodawane częściej, to skupcie się na nich. A najlepiej, jakbyście skupili się na własnym życiu, bo opowiadanie Wam go nie zastąpi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam autorke imieniem Paula, ktora prowadzi 2 blogi i zaczac chce nowe opowiadanie i nie ma problemu z regularnoscia dodawania rozdzialow. Sa one swietnie napisane i sa bardzo dlugie. Nie pasuje nam to, ze autorka tego opowiadania nie napisala nawet notki, w ktorej nas poinformuje dlaczego nie ma rozdzialu. Fakt sa to SPECIAL CHAPTERS ale co z tego ze special. Podjela sie napisania tych dodatkowych rozdziolw to powinna je konczyc, a jak nie daje rady to po co sie za nie w ogole brala? A i cos jeszcze opowiadania nie sa czytane by zastapic zycie tylko dla przyjemnosci. Pamietaj kazdy moze miec zdanie nawet krytyka jest warta uwagi i w pelni zgadzam sie z oburzeniem czytelnikow, bo autorka nie daje wyjasnienia kiedy bd rozdzial i czy zyje. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Jakbyscie nie wiedzieli kto to Paula to macie: http://18th-street-jbff.blogspot.com/?m=1 napisala duzo blog i kazdy z nich jest swietny i ona daje sobie rade z napisanie kiedy rozdzial i czy zawiesza bloga i rozdzialy sa dlugie i swietne.

   Usuń
  3. A nie uważasz, że hipokryzją z Twojej strony jest krytykowanie jej za niedodawanie wpisów lub chociażby notek informujących o terminie kolejnego rozdziału? ;)
   Ale wracając do tematu... Nie dziwię się, że autorka nie podaje konkretnego terminu. Jakby miała coś przygotowane, to by to tutaj wrzuciła. Wątpię, żeby na złość wszystkim nie publikowała swojego opowiadania. Dlaczego się nie dziwię? Któregoś razu podała przypuszczalny termin, jednak nie wyrobiła się. Efekt? Fala pretensji, dlaczego nie dotrzymuje słowa. Uwierz mi, że to potrafi człowieka zdemotywować. Jak już wcześniej napisałam- to nie jest jej obowiązek, jej też to powinno sprawiać przyjemność. Zapominacie, że ona ma własne życie, oprócz tego ma szkołę, rok osiemnastek i w takiej sytuacji blog automatycznie schodzi na dalszy plan. Kolejna sprawa- Natalia to nie Paula. Nie można porównywać dwóch autorek, skoro nic praktycznie o nich nie wiesz. Nie wiesz, ile mają obowiązków, jak wygląda ich życie i ile mają czasu wolnego. Tak samo nie wiesz, jak wygląda proces tworzenia rozdziałów. Każdy autor jest osobną osobą z odrębnym życiem i odrębną historią i nie można ich porównywać, jeśli nie zna się obu osób osobiście. Dlatego raz jeszcze- odpuśćcie sobie komentarze w stylu "kiedy w końcu coś dodasz" czy "widzę, że totalnie to olałaś". Jeśli "wkurza" Was jej postępowanie i to, że nie dodaje rozdziałów tak często, to nie czytajcie- to nie jest przymus. Poza tym- nie uważacie, że im dłużej autorka pisze, tym dłużej macie szansę przeżywać historię Chanel i Justina?
   Nika, to nie jest "atak" na Cb ani nie mam na celu naskakiwania na Ciebie, mój komentarz tyczy się raczej wszystkich hejterów. Uważam, że jeśli ktoś nie prowadzi bloga albo prowadzi i sam nie jest krystaliczny, to nie powinien krytykować innych. Sama prowadzę bloga, piszę opowiadania "do szuflady" i wiem, że blokada może być uciążliwa i trwać długo. Dlatego uważam, że jesteście w stosunku do niej niesprawiedliwi. Autorka mogłaby usunąć bloga lub zakończyć na tym, co zaplanowała. Zdecydowała się na dodatkowe rozdziały, żeby sprawić Wam przyjemność, więc może doceńcie to i zamiast narzekanie podziękujcie jej za to. Niby zwykłe dziękuję, a potrafi zmotywować. ;)

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 76. Nie porownuje Natlii do Paulii tylko pisze ze ona informuje na asku badz na blogu czy tt ze rozdzial sie nie pojawi badz sa komplikacje. Jak nie daje rady to nie powinna sie za to brac nie bron jej bo zapewne cb tez denerwuje ze nie ma rozdzialu. Pisanie na sile to nie pisane, ale jedno glupie zdanie badz znak ze nie pisze mnie by wystarczyl. Chyba to nie trudne napisanie ,, rozdzialu nie bedzie przez pewien czas"? Wiem jak wyglada proces tworzenia rozdzialow i to nie jest na raz wszystko. Ale nie chodzi mi o to, zeby dodala rozdzial tylko napisala czy w ogole bedzie. Ciesze sie ze zdecydowala sie na dodatkowe rozdzialy tylko zastanow sie tak szczerze. Jestem neutralna co do opini i to, ze dodala dodatkowe rozdzialy jest niesamowiet jednak ci co krytykuja ja tez maja swoje sluszne zdanie. Kazdy ma racje wiec nie kuma po co spiny. Zrozum ze to nie sa hejty tylko wyrazanie opinii. Jak sie nie podoba Ci to co inninpisza to nie czytaj tych komentarzy poprostu je olej i nie bedzie cie to tak bolec ze kazdy wyraza swoje zdanie. Osobiscie nie widze w tym nic zlego. Czytaj komentarze i nie zwracaj na nie uwagi. Proste i logiczne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to chodzi, że już mnie to nie denerwuje. Na lineb wchodzę raz na miesiąc, ostatnio weszłam po prawie trzech i zastałam miłą niespodziankę w postaci trzech rozdziałów. Rozumiem osoby, którym nie podoba się ten brak odzewu z jej strony, ale zważ na to, że czegokolwiek by nie napisała, jakiegokolwiek usprawiedliwienia by nie napisała, to zaraz pojawiają się hejty, że na pewno kłamie. Nie mówię, że robi dobrze, ale z drugiej strony ją rozumiem. A jeśli komuś nie odpowiada to, to przestańcie odwiedzać tego bloga. Gdyby wszyscy, którym przeszkadza brak odzewu, tak zrobili i wchodzili na niego np. raz w miesiącu, to statystyki by spadły i prędzej czy później byłaby reakcja autorki. Nie rozumiem, po co się denerwować i niszczyć swoje zdrowie ;).
   Odniosę się jeszcze do czytania komentarzy. Po raz pierwszy zdecydowałam się na przeczytanie i szczerze mówiąc żałuję, bo nie spodziewałam się tylu negatywnych, a raczej chamskich komentarzy. Okej, ludzie są zdenerwowani, czekają na rozdział, ale to nie powód, żeby na nią naskakiwać. Jeśli jest tak, jak większość z Was podejrzewa, to ona i tak sobie nic nie zrobi z tych komentarzy, a Wy się niepotrzebnie spinacie. Skoro jest tyle innych opowiadań, równie dobrych i długich, to czytajcie je, a tu wchodźcie raz na jakiś czas, "orientacyjnie" :)

   Usuń
  2. W tym momencie tak jakby zakazujesz im pisac swojej opinii na temat opowiadania i zachowania autorki. Jesli tak bardzo tobie nie pasuje komentarze innych to daj sobie spokoj i nie zwracaj uwagi na to. Kazdy ma prawo do zdania i tego w zaden sposob nie zmienisz. Przyzwyczaj sie do tego, ze nie zawsze zobaczysz mile komentarze l. Zobacz, ze to nie jest z jej strony fair ( brak odzewu), bo sa tutaj stali czytelnicy i naleza im sie jakies wyjasnienia. Jak tak bardzo nie znosisz widoku komentarzy na ten tematto po co je w ogole czytasz? Po co sie na zapas denerwowac i niszczyc swoje zdrowie? ;)

   Usuń
 77. Dlaczego nam to ROBISZ ?

  OdpowiedzUsuń
 78. Kiedy ten rozdział? Xdd

  OdpowiedzUsuń
 79. A tu dalej nic? :o
  Szczerze to myślałam razem z moją bf zacząć od nowa czytac to ff w uwaga święta Bożego Narodzenia, bo byłyśmy pewne ze skończy sie akurat tak do świąt. A tu co? Minęły już świeta Wielkanocne a ff dalej nie skończone lol no ale cierpliwość i #Believe ze do kolejnych świąt skończysz łaskawie. Czytam to ff od 1 rozdziału jestem jedną ze stałych czytelniczek i serio błagam cie nie trzymaj nas w niepewności. Skoro chciałaś napisać rozdzial na którąś tam nd to jakiś plan miałas a ze nie wyrobiłaś bo miałaś gości to luz rozumiem.... No ale miesiąc czasu i dalej masz gości czy co? Ja jestem w okresie matur i jakoś czasu mi nie brakuje ja szczerze idk co ty tam robisz ze jesteś taka zajęta. Nie lepiej napisac te 3 rozdziały, skończyć i mieć nas z głowy? No ale czekam

  OdpowiedzUsuń
 80. Jejku kiedy następny?? Plis skończ te ff mało ci zostało tylko 3 rozdzialy:/mam nadzieje ze się pojawia juz niedługo, że mogłabyś dodać notkę kiedy rozdział czy coś; (

  OdpowiedzUsuń
 81. Jestem ciekawa czy w ogole czyasz te komentarze...nie uwierze ze przez miesiac kazdy dzien w tygodniu masz tak zaplanowany ze nie ma czasu na dopisanie czegos do rozdzialu, rozumuem brak weny etc ale ty pewnie masz zarys koncowej fabuly i nie lecisz w ciemno wiec kompletnie nie rozuiem tego dlaczego wciaz tu nic nie ma nowego :))))

  OdpowiedzUsuń
 82. Ty na serio czy tylko sobie żartujesz ? Chyba znudziły ci się słodkie komentarze i chcesz żeby zaczęli cie hejtować ze tak długo nic nie dodajesz kolejnych rozdziałów ;) Zniecierpliwiona Czekam i pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
 83. Jezu wkurza mnie takie coś, rozumiem brak weny ale ona nie trwa tak długo... sama wiem bo pisałam ff . I takie olewanie nie wróży nic dobrego sama o tym bo właśnie w taki sposób starcilam czytelników, czego bardzo żałuję :// Nie rob tego samego co ja tymabrdziej ze zostały ci 3 rozdziały ;/ Pozdrawiam ; ) i mam nadzieje ze przeczytasz ten komentarz; )

  OdpowiedzUsuń
 84. Dziękuję za rozdział, czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Czekamy ;) :* Wracaj szybko

  OdpowiedzUsuń
 86. zajebie sie to ff zniszczylo mi zycie

  OdpowiedzUsuń
 87. Będziesz musiała dodać 3 rozdziały na raz za to ze tak długo cb nie było !! :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nadal nie ma,jejku no ja rozumiem, ze brak weny czy cos, no ale nie, az tak dlugo, moglaby juz wrocic, dodac co potrzeba i dopiero nam wciskac ze problemy itd.
   No ile jeszcze tak mozna? :((
   Nie pozdrawiam

   Usuń
 88. Co się dzieje, że tak długo nie ma od Ciebie znaku życia? To nie jest pierwsza taka sytuacja i podejrzewam, że nie ostatnia.. Widzę, że na asku od miesiąca się nie pojawiłaś i nie wiem już czy jest sens czekać na zakończenie.. Trochę szkoda, że zabrałaś się za te dodatkowe rozdziały i nie potrafisz ich skończyć..

  OdpowiedzUsuń
 89. Doładowanie do telefonu:

  http://mux1.pl/r/Dcdarmowedoladowanie

  OdpowiedzUsuń
 90. Widzę ze nie dodasz kolejnych rozdziałów. :\

  OdpowiedzUsuń
 91. Ja nadal czekam...

  OdpowiedzUsuń
 92. glupie pierdolenieXDDD jakby chciaal to by juz dawno cos dodala....jak sie odezwala po paru miesiacach to pewnie teraz w ogole sie nie odezwieXddd zenada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Później będzie wielce zdziwiona czemu ludzie ją krytykują :)

   Usuń
 93. Bez kitu.. xd ;) A tak ogólnie to tracę nadzieje ze wogole doda jescze te ostanie 3 rozdziały

  OdpowiedzUsuń
 94. czekam wytrwale :))

  OdpowiedzUsuń
 95. Hej. Jeżeli interesuje kogoś historia o zakazanej miłości, to zapraszam do siebie. :)
  http://miloscdoxzakazanyowoc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Jestes po prostu swinia. Wmowilas nam te dobre zakonczenie, zaczelas pisac special chapters, a teraz co? Dupa blada. Zniszczylas nam wszystko zwiazane z tym ff. Dziekuje bardzo. Zaczynam tracic wiare w ludzi... Kurde ty serio tak nas nienawidzisz? Za co ty wciaz nam to robisz? Masz jakies chore hobby i zakladasz blogi po to zeby sie znecac nad czytelnikami? Ty masz cos chyba z glowa, myslisz, ze ktos ci uwiezy, ze przez poltora miesiaca, 24h na dobe nie mialas czasu? A moze mialas tragiczny wypadek, w ktorym stracilas obie rece i nie mozesz napisac nawet notki, ze nie masz weny albo ci sie nie chce czy cos? Albo jeszcze lepiej, twoja slynna wymowka "zycie mi sie pokomplikowalo"! Masz depresje i odcielas sie od rzeczywistosci? Moze to i lepiej, ludzie w koncu zapomna o tym blogu i przestana przejmowac sie taka przemadrzala suka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 i pol miesiaca*

   Usuń
  2. Jesteś chory/a. Ona tyle dla nas poświęciła pisząc to, a ty ją jeszcze bezczelnie wyzywasz, to ty zasługujesz na te wszystkie przezwiska i jak coś ci się nie podoba to nie czytaj i nie komentuj

   Usuń
  3. Nie jest chora tylko ponosza ja emocje. Nie popieram takich wyzwisk ale potrafie ja zrozumiec, bo sama jestem juz zmeczona humorami autorki i...Nie wiem, po prostu czuje taka...Niechec. Jestem zniechecona do niej, do jej blogow. Tez czuje gdzies gleboko,ze ta cala magia, te wszystkie odczucia zwiazane z tym opowiadaniem prysnely jak banka mydlana. Boli mnie to, bo ta historia wciagnela mnie bez opamietania i po prostu mnie zauroczyla. A teraz...Mam jeden wielki metlik w glowie. Nie wiem juz co myslec. Tak bardzo chcialabym zapomniec o tym wszystkim co przeczytalam w special chapters, ale nie moge...Czytalam je, bo naprawde chcialam poznac losy Justina i szczesliwe zakonczenie, ale nie sadzilam, ze tak to sie potoczy, ze autorka odstawi cos takiego. Po prostu nie chce mi sie juz tego przez nia czytac i czuje taka pustke. Cholernie mnie zawiodlas...

   Usuń
  4. Anonimie nade mna: w pełni się zgadzam, najpierw autorka przerwala pisanie na 6 mies. Dodala 2/3 rozdzialy a teraz znow 3 miesiace nie ma rozdzialu. Bardzo chcialabym juz skonczyc z tym ff ale czytajac je cale.

   Usuń
 97. Mam nadzieje, ze mimo wszystko dodasz kiedys dalsza czesc. Czekam z niecierpliwoscia, naprawde chce sie dowiedziec co bedzie dalej. Wiadomo, ze ff nie jest calym Twoim zyciem, ale czekam bo to naprawde genialna historia. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 98. Zarwalam noc żeby to dokończyć omg, mam nadzieję że jeszcze coś tu kiedyś dodasz, bo umrę, kocham cię za tą wspaniałą historię i poświęcenie dla nas, nie zwracaj uwagi na hejty, nie warto, a skup się na tych pozytywnych komentarzach 😘

  OdpowiedzUsuń
 99. Bardzo ciekawa fabuła! Czekam na następny :) / Zapraszam do siebie http://onemoremistakeff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 100. Nie przejmuj się krytyką, czekamy na twój powrót i dokończenie. Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 101. Jeju błagam wróć do nas:( odkąd nic nie dodajesz posypało się tu masę hejtów ale jest tutaj również dużo twoich wiernych czytelników i strasznie tęsknimy za tobą i tą historią. liczę na to, że wszystko z tobą w porządku i dla swoich czytelników znajdziesz czas, żeby skończyć to opowiadanie. ogromnie podziwiam twoją prace, którą włożyłaś w to opowiadanie. nie przestawaj tworzyć i trzymaj się. ILY xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naucz się odróżniać hejt od uzasadnionej krytyki bo sporo osób tutaj krytykuje jej zachowanie i ma do tego powody :)

   Usuń
 102. SUPER, CZEKAM NA NN

  OdpowiedzUsuń
 103. Jeju tak dlugo czekam na kolejny rozdział��
  Boże błagam zmiłuj się nad nami i spraw by ta dziewczyna odzyskała wenę ��❤

  OdpowiedzUsuń
 104. WKURWIASZ MNIE AUTORECZKO

  OdpowiedzUsuń
 105. JA OFICJALNIE KONCZE Z TYM OPOWIADANIEM. MAM DOSC.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To najlepsze ff jakie czytałam serio! Mało tego to jest jak najlepsza "książka" którą czytałam
   Możliwe że nawet tego nie przeczytasz ale proszę dokończ to ff bo jest najlepsze!! Masz talent i nie możesz patrzeć na hejterów przecież Justin też ma hejterów ale dla fanów tworzy muzykę dalej!! Nie patrz na innych i dokończ tą historie w jaki sposób chcesz ale dokończ! Błagam Cię bo jesteś wspaniałą autorką! ❤️❤️❤️❤️

   Usuń
  2. Zaraz, czy ty napisalas to do tego anonima, ktory napisal, ze konczy z tym opowiadaniem? Bo to wyglada tak jakbys myslala, ze to autorka napisala ten kom. a ty ja prosisz zeby nie konczyla hahahah XDD

   Usuń
  3. najlepsza książka?! dziecko, zacznij czytać. COKOLWIEK. To jest fanfiction, opowiadanie, książka zazwyczaj ma okładkę, strony i jest papierowa, ewentualnie ma swoją wersję elektroniczną. Boże, widzisz i nie grzmisz.

   Usuń
 106. To kiedy nadejdzie ten czas?:))))))

  OdpowiedzUsuń
 107. Mam nadzieje, ze kiedys dodasz dalsza czesc:')

  OdpowiedzUsuń
 108. mogla chociaz cos napisac nwm ze nie moze a nie napisala kiedy bd rozdzial wtedy bd i wten sposob minelo ponad 3 mieisace

  OdpowiedzUsuń
 109. Przykro mi, ze nadal nam to robisz. Mimo tego wszytskiego co bylo, ty wciaz sie tak zachowujesz. To boli. Bo my zawsze cie wspieramy, zawsze z toba jestesmy i jestes nasza idolka, a ty masz nas w dupie. Zostawiasz bloga na kilka miesiecy bez slowa wyjasnienia. Wiem, zaraz odezwia sie hejty, ze nie doceniam tego, ze poswiecasz w ogole czas na to opowiadanie. Ale to co to w takim razie ma znaczyc? Ze ty nam robisz jakas łaske, ze to piszesz? Za to mam byc wdzieczna? Co z tego jezeli olewasz nas miesiacami. Moglabys napisac, ze nie mozesz,masz problemy, czy cokolwiek, ale nie robic tak jak teraz. Nie wiem ile masz lat, ale twoje zachowanie nie jest dojrzale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "To boli." SERIO?XD Jesteście takie żałosne, tragedia

   Usuń
 110. Szczerze? Wcale się nie zdziwię jak wrócisz tutaj z informacją, że nie dokończysz tych dodatkowych rozdziałów bo straciłaś już wenę na to wszystko. Kiedyś już chyba tak zrobiłaś z jakimś opowiadaniem.. Brak słów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i tak Cię to boli? skoro myślisz, że to takie proste, to ułóż sobie sama dalszą część tego opowiadania i po problemie, buźka :*

   Usuń
  2. A czy ja napisałam gdzieś, że pisanie ff jest proste? Ale fakt, boli mnie tylko to, że ma w głębokim poważaniu czytelników bo nawet z krótką informacją nie potrafi się pojawić :)

   Usuń
 111. Błagam Cię, dokończ to
  Z tego powinna wyjść książka nie zostawiaj tak tego to jest równe dangerowi
  Dziewczyno... Nie marnuj tej szansy masz wspaniały talent do pisania.

  OdpowiedzUsuń
 112. blagam wroc do nas, to najlepsze ff jakie kiedykolwiek czytalam, nie ma lepszego, prosze dokoncz je. to tylko chyba dwa ostatnie rozdzialy. dla mnie to tak wiele znaczy. nawet nie wiesz jaka bym byla szczesliwa gdybym weszla a tu nowy rozdzial. chyba na to zawsze licze wchodzac tu. nawet nie wiesz jak bardzo cie kocham za to ff, jedyne czego tu brakuje to tego upragnionego szczesliwego zakonczenia na ktore tak bardzo czekam, nic wiecej, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 113. {SPAM}
  Muszę uciekać!
  Choć wiem, że zbudzę się kolejnego dnia.
  Nie powinnaś tego robić, wiesz?
  Przepraszam, czy to Cię boli?
  Jesteś częścią mojej kolekcji.
  Sprawdź mnie.
  To będzie nasza słodka tajemnica.
  On zniknie jak noc, wiem to.
  Odwracam głowę, by nie patrzeć na jego ciało bez perspektyw.
  Ile jeszcze będę musieć uciekać?
  Nie zmieni się nic? Weź się w garść!
  http://youre-never-mrong.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. proszę, pisz dalej. zakochałam się w tym opowiadaniu, serio. musisz pisać dalej... kocham to opowiadanie...

  OdpowiedzUsuń
 115. Genialne pisz dalej! Nie przejmuj sie hejterami xoxo

  OdpowiedzUsuń
 116. Mam nadzieje ze jeszcze czytasz te komentarze
  Pisz dalej bo duzo osob to kocha ❤️

  OdpowiedzUsuń
 117. Po tym kom pomyślisz że jestem idiotką ale wyobraź sobie że nie ma tutaj tych idiotycznych komentarzy i pomyśl o fanach bo naprawdę ich masz.. Jest tutaj wiele dziewczyn które zakochały się w Twojej historii i napewno wiele z nich (jak i ja) utożsamiły się z nią.. Jesteś świetna ilysm ps mam nadzieję to przeczytasz <33

  OdpowiedzUsuń
 118. Ooo ja genialny ❤️ Czekam nn

  OdpowiedzUsuń
 119. BOZE BLAGAM DODAJ NOWY ROZDZIAL PROSZE!

  OdpowiedzUsuń
 120. Boziu *.*
  Potrzebuje nowego rozdziału
  Mam nadzieję, że szybko dostaniesz zastrzyk weny i go napiszesz :-)
  Masz ogromny talent dziewczyno, więc pisz dalej dla takich jak ja, które kochają Cię za tę i inne ff :*
  Hejterzy są wszędzie :-)
  Moja rada NIE PRZEJMUJ SIĘ NIMI I PISZ DALEJ JEŻELI SPRAWIA CI TO PRZYJEMNOŚĆ :-)
  Z niecierpliwością czekam na następny rodział i mam cichą nadzieję, że wszystko skończy się happy end'em ;)
  Jeszcze raz baaardzo dziękuję za to ff :*
  Kocham <3
  C&J FOREVER *.*

  OdpowiedzUsuń
 121. Super rozdział czekam na następny To miały być zwykłe wakacje pełne śmiechu,radości,zabaw itp.
  Lecz ON zmienił moje życie przez ludzką głupotę ,przez naszą nie uwagę .
  Skończyły się już imprezy , palenie skończyło się dla mnie tamto życie.
  To co się stało już się nie odstanie .
  Odmieniło moje życie jak i zarówno jego życie.
  To może ja zacznę wszystko od początku
  Nazywam się Lilka i oto moja historia .

  http://dream-transformed-into-reality.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Ej bez kitu! . Serio to czekanie zabija. Zajebiście piszesz milordzie i byłoby mi smutno gdybyś tego nie skończyła. Wracaj jak najszybciej. :* <3 Kisski.

  OdpowiedzUsuń
 123. Jezu kochana, jesteś NAJCUDOWNIEJSZA, kocham to jak piszesz !!! Przez całe opowiadanie ryczałam i śmiałam się równocześnie... To co czytałam zawsze we mnie pozostanie. Prosze z całego serca nie kończ opowiadania, jest tak zajebiste!!!! Wiem, że do tego potrzeba weny, modłę się, żebyś ją dostała, dostała natchnienia, BO tak STRASZNIE CIĘ KOCHAMY !!!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 124. Chcę żebyś wiedziała że mimo wszystko dużo osób nie chce naciskać na ciebie i cierpliwie czekamy na twoją decyzję fakt każdy chce żebyś jyz dodała nowy rozdział ale to zależy od ciebie i przede wszystkim tobie ma to sprawiać przyjemność... pamiętam jak znalazłam opowiadanie wtedy był chyba 20 rozdział mniej więcej 20 wciągnęłam się i od tamtej pory codziennie tu wchodzę to było moje 2 opowiwdanie które czytałam i ciągle byłam chętna na nowe rozdziały ale zawsze twoje opowiadanie jest dla mnie pierwszym które pokochalam i dalejtak jest wwięc mam nadzieje ze szybko wrócisz lub dasz nam znać czy u ciebie wszystko dobrze mam nadzieje ze wszystko u ciebie dobrze nie wiem czy to czytasz ale jeśli kiedyś będziesz chciała pogadać to pamiętaj ze masz też nas! :* kochamy i czekamy

  Ps. weronika010800@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 125. Where are U now that I need you ��

  OdpowiedzUsuń
 126. Jesteś okropna.

  OdpowiedzUsuń
 127. To jest naprawdę najgorszy blog jaki czytałam...bo jedziesz po ludziach jak Ci pisza, że znikasz i nie dodajesz rozdziału, a to samo Ty robisz. znikasz i potem ma pretensje pod koljenym rozdziałem że ktoś coś tam napisał.
  Nie chceszprowadzic bloga to go usuń/napisz to koniec, już mnie nie cieszy pisanie czy coś. Bo to się robi już żałosne...
  Wchodze tutaj bo się przywyczaiłam, jednak Twoja postawa nie że nie dojdaesz teraz do innych osób zaczęła mnie denrwować ;)
  Miłych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje. Bo to jest jednoczesnie jedno z najlepszych OPOWIADAN jakie czytalam, ale najgorszy BLOG na jakiego sie natknelam. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z taka bezczelnoscia i zaniedbaniem bloga.

   Usuń
  2. o właśnie tego mi brakowało, ujęcia w takie słowa! najlepsze opowiadanie, najgorszy blog. chociaż przyznam że jak dla I częśc była dużo lepsza :D i ogólnie to nie jest hejt, mój komentarz tylko wkurza mnie postaa dziewczyny, bo jak czytelnicy coś napiszą to bardzo 'pyskuje' do nich i jest oburzona...co troche mnie dziwi, bo raczej każdy pyta się o coś, bo chce się dowiedzieć coś co ich interesuje (i mimo ze to moze byc wkurwiajace, tak wiem bo sama pisalam, nie powinno się gadac z takimi pretensjami i wyrzutami) więc myślę, że kazdy może wyrazić swoją opinie i denrwuje mnie taka postawa, bo nie lubie jak ktoś nie dokończa czegoś albo nie dodaje słowa, ale co tam!
   Mam nadzieje, że wszytsko u niej dobrze i ma się dobrze i korzysta z wakcji :D
   peace i mam nadzieje, że kiedyś wrócisz ;)

   Usuń
  3. O tak! Masz 100% racje. Juz baardzo dawno zauwazylam jej wrecz chamskie zachowanie. Jezu, jak strasznie nie podoba mi sie jej nastawienie. Praktycznie przy kazdym poscie od razu jest nastawiona na hejty, jakbysmy nie mogli napisac nawet slowa krytyki. Pyskuje, jest chamska i ma wieczne pretensje o to, ze w ogole smielismy ja skrytykowac. I pamietam jak kiedys, jeszcze przed special chapters, pod prawie kazdym rozdzialem pisala cos w stylu 100 komentarzy= nowy rozdzial, co niesamowicie mnie wkurzalo. Bo co, jak nie bedzie tych 100 komentarzy to ma zamiar nie dodawac rozdzialu nawet przez 3 mies.??(hah oczywiscie odnosze sie do starych czasow, bo teraz to normalka). A jezeli nie bedzie 100 kom. tylko 99, to tez przestanie pisac? Ma w dupie te 99 osob, ktore czekaja na dalsza czesc, poniewaz postanowila, ze MUSI byc 100, a jak nie bedzie to znaczy, ze nie ma dla kogo pisac?! Doskonale pamietam taki przypadek, kiedy bylo juz bodajze 98 kom. a ona dla zasady nie dodawala rozdzialu przez pare tygodni albo miesiac. Po prostu nie moglam w to uwierzyc. Teraz jestem po prostu zniechecona.

   Usuń
 128. wszyscy czekamy na kolejny :) nie zwracaj uwagi na hejty prawdziwi czytelnicy i fani zostaną z tobą :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sratata ponawijaj jeszcze o tych "hejtach".

   Usuń
 129. Kocham to opowiadanie, troche żal że nie ma nowych rozdziałów ale Ludzie po huj hejtować jak ci się nie podoba to wyjazd z tąd i szukać gdzie indziej fani niecierpliwie czekają asz autorce przyjdzie wena i sam z siebie wyjdzie rozdział.Po huj hejtować i to jeszcze z anonima no poprostu cudownie, boicie się pokazać tważ czy co.Czytałam to popowiadanie i to nie raz za karzdyn jebanym razeł łzy w oczach uśmiech na tważy .Opowiadanie warte naszej uwagi . <3 czekam z niecierpliwością na nastempny kuszący rozdział choć by i następne tyle :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chuj* stąd* aż* twarz* każdym* twarzy* następny*
   [*]

   Usuń
  2. Twoj komentarz jest tak zenujacy, ze brak slow. Po pierwsze, nie umiesz odroznic "hejtu" od krytyki i wyrazenia swojego zdania na temat zachowania autorki, ktora od 5 mies. ma gleboko gdzies swojego bloga i czytelnikow. Myslisz, ze ktos by mial do niej pretensje gdyby powiadomila nas laskawie na blogu, ze nie moze napisac rozdzialu, bo nie ma weny, albo czasu? Nie. Ale ksiezniczce spadlaby korona z glowy gdyby raczyla choc raz w zyciu nam cos wytlumaczyc. Po drugie, jesli troche ruszylabys glowa, to zrozumialabys, ze anonimy, ktore twoim zdaniem "boja sie pokazac twarz", pisza z anonima, bo moze nie maja konta w google, wiec daruj sobie. Po trzecie, jesli uwazasz, ze jak dodasz do wypowiedzi slowo "chuj" bedziesz brzmiec fajniej, to sie mylisz. Poza tym, daruj sobie swoja zalosna gadke "jak cos ci sie nie podoba to wypad" bo tylko sie pograzasz, a to tobie sie cos nie podoba i to twoj komentarz jest jednym wielkim hejtem.

   Usuń
  3. zgadzam sie z Toba w 10000000%

   Usuń
 130. mam nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się tutaj tak bardzo wyczekiwany rozdział, może to głupie, ale kocham lineb, to pierwsze przeczytane przeze mnie ff i właśnie od tego zaczęła się moja przygoda i uzależnienie od nich.
  Dla tych, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na ostatnie rozdziały, pamiętajcie
  nadzieja umiera ostatnia

  OdpowiedzUsuń
 131. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 132. Nie uważasz że to duża przesada nie informować nas ??
  To już nie jest śmieszne.

  OdpowiedzUsuń
 133. To jest jakis zart?? Malo zabawny. Co z toba jest nie tak? Jestes taka diwa, ze nie mozesz nawet poinformowac nas co sie dzieje i czemu nie ma rozdzialow? Ty myslisz, ze to jest calkowicie normalne, ze przez pol roku nie dajesz tu znaku zycia i nikt nie ma prawa miec pretensji? Jesli nie masz pojecia o prowadzeniu bloga, to go usun, przynajmniej bedzie wiadomo dlaczego. Bo takim glupim zachowaniem tylko wkurzasz ludzi, co chyba stalo sie twoim hobby.
  Radze sie ogarnac, pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 134. Wow nie wierze. Ostatnio bylam tu chyba w czerwcu i uznalam, ze to powtorka z rozrywki i nie warto sie denerwowac wchodzac tu z nadzieja na rozdzial. Ale teraz jestem po prostu w szoku, poniewaz od tamtego czasu, nie ma tu NIC. Ani slowa. Ja naprawde nie wiem co ty masz w glowie, ale musialas sie w nia ostro rabnac w dziecinstwie. To juz jest po prostu przegiecie. Nie wiem co sie musi stac zebys ogarnela dupe. Otworzysz oczy dopiero kiedy stracisz wszystkich czytelnikow? Prowadzenie bloga polega na dbaniu o niego i systematycznym dodawaniu wpisow, a takze INFORMOWANIU na BLOGU jesli nie mozesz ich dodac. A ty notorycznie zawodzisz swoich czytelnikow. Zniszczylas wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 135. Błagam cie nie zostawiaj tak teraz wszystkiego. Tyle ludzi czeka na rozdział

  OdpowiedzUsuń
 136. Wiesz co właściwie nie wiem co napisać bo prawdopodobnie i tak tego nie przeczytasz. Ogólnie jestem wyrozumiała, naprawdę potrafię zrozumieć, że ktoś ma swoje problemy w życiu prywatnym. Każdy z nas jest tylko człowiekiem. Niestety nie potrafię zrozumieć jak można zachować się jak świnia właściwie.. Przepraszam, ale inaczej tego w tym momencie nazwać nie mogę. Ja nie wymagam od Ciebie powrotu i dokończenia tych rozdziałów, nawet ich nie chciałam bo podobało mi się to jak zakończyłaś lineb. Wysłuchałaś próśb większości czytelników i porzuciłaś swoje nowe opowiadanie aby dać tutaj te kilka rozdziałów. W tamtej chwili byłam zawiedziona, że tak zostawiłaś tamtych czytelników, ale starałam się to zrozumieć bo lineb zyskało ogromną popularność wśród polskich ff więc to było oczywiste, że oni mają pierwszeństwo. Nie będę już wracała do tego z jakich powodów porzuciłaś lineb bo w praktyce wyglądało to tak, że zwyczajnie kłamałaś. Nie rozumiem tylko jednego.. Jeśli straciłaś wenę to po co na siłę ciągnęłaś pisanie tych dodatkowych rozdziałów? Odniosłam wrażenie, że robiłaś to z przymusu, aż pewnego dnia powiedziałaś sobie "STOP" i zniknęłaś bez słowa. Pamiętam jak kiedyś zniknęłaś bez słowa tutaj i nazwałam Cię księżniczką, ale przeprosiłam bo może wtedy przesadziłam, ale w tym momencie? Powiedziałabym, a właściwie napisałabym to samo co w tamtym momencie.. Nie wymagam od Ciebie nagłego powrotu i zakończenia tego bo to już jest praktycznie pewne, że zniknęłaś bez słowa. Jedynie wymagam od Ciebie kilku słów wyjaśnień, dlaczego stało się tak, a nie inaczej. Myślę, że Twoi czytelnicy zasługują na słowo "przepraszam". Nie uwierzę też w to, że przez ten czas nie znalazłaś ani chwili żeby napisać tutaj coś w stylu "przepraszam Was, ale nie wiem kiedy wrócę i czy w ogóle wrócę". Wierz mi na słowo, że wtedy mniej osób miałoby do Ciebie pretensje, bo osoby które są mądre uszanowałyby to. Niestety w sytuacji w jakiej teraz jesteśmy naprawdę nie dziwię się tej fali hejtu bo należy Ci się ona w 100%. Chodzi mi tylko o parę słów wyjaśnienia. Właściwie to wolałabym żebyś usunęła te dodatkowe rozdziały. Weź pod uwagę to, że pojawiają się nowi czytelnicy i oni jeszcze nie wiedzą, że dodatkowe rozdziały nagle zostały przerwane. Mogłabyś im darować ten zawód. Wiem, że to jest tylko głupie ff, jak niektórzy mówią. Dla wielu osób jest ono jak jakaś książka, którą pokochały i mogą czytać i czytać i czytać i nigdy im się nie znudzi. Mnie boli tylko to, że po prostu olałaś swoich czytelników, nie zostawiłaś im nawet jakiegokolwiek słowa. Na zakończenie powiem tylko, że zaglądam tu średnio raz w tygodniu z nadzieją, że może jednak coś napisałaś. Mam zamiar tak robić dopóki mi się to nie znudzi.
  Tak czy siak życzę Ci wszystkiego co najlepsze w życiu. Jeśli masz jakieś problemy, to niech rozwiążą się one jak najszybciej abyś mogła cieszyć się każdym dniem.

  Nie będę się podpisywała dokładniej bo to i tak niczego nie zmieni.
  ~Asia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Nie będę już wracała do tego z jakich powodów porzuciłaś olsb bo w praktyce wyglądało to tak, że zwyczajnie kłamałaś.

   Usuń
  2. A teraz mi się przypomniało jeszcze, że gdy chciałaś zdobyć 1mln odsłon to byłaś wtedy super miła, no i jako podziękowanie chyba miały być te dodatkowe rozdziały? Coś nie wyszło z tym...

   Usuń
 137. jedno z najlepszych opowiadan jakie w zyciu czytalam, magia

  OdpowiedzUsuń
 138. To teraz może ja się wypowiem.
  Uważam, że kontynuwanie tego ff nie ma najmiejszego sensu. Po takiej przerwie, był by to wstyd. Rozumiem dokładnie jak to jest, lecz nie mogę nadal pojąć dlaczego przez 5mc. Nie napisałaś nawet słowa. Teraz "przepraszam" czy inne takie, rzeczywiście były by nie na miejscu- lecz może nie było by takiej fali hejtów, negatywch opinini itp.
  Do wszystkich, którzy mają zamiar hejtować: postawcie się na miejscu autorki.
  Może i połowicznie jej bronię- co z tego?
  Wszyscy hejterzy tutaj są bardzo *delikatnie mówiąc* nie mądrzy.
  Pozdrawiam,
  *Careylie*

  OdpowiedzUsuń
 139. Moim zdaniem jest sens aby dalej pisać to opowiadanie na niektórych blogach rozdział pojawia się nawet po roku czasu przerwy ... To że nie dodaje rozdziału może nie zależeć od niej ... Może zachorowała , wyjechała albo ma jakieś inne problemy . Przestańcie ją hejtować bo to do niczego nie prowadzi a takie opinie też mogą wpływać negatywnie na autorke i jej chęć do pisania ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie na niektórych blogach tak bywa, ale to nie oznacza, że teraz każdy bloger ma mieć to gdzieś i dosłownie bez słowa to rzucać na nieokreślony czas. Przypominam tylko, że już raz porzuciła jedno ff i nie wróciła do niego. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, oczywiście w sposób kulturalny. Co do hejtu to zgadzam się, że nie powinno się tego robić, ale uzasadniona krytyka jest tutaj na miejscu. Trudno jeśli to na nią źle wpływa, ale niestety po takim czasie milczenia nie można się spodziewać, że nikt nie skrytykuje takiego zachowania. Zawsze może tu wejść i zablokować możliwość komentowania.

   Usuń
  2. W stu procentach Cię popieram..

   Usuń
  3. Zgadzam się.. może dziewczyna ma problemy? Opowiadanie to przyjemność a nie obowiązek każdy ma prawo na odpoczynek nie powiem szkoda ze nic nie ma wchodzę tu codziennie ale cierpliwie czekam nw co wam daje pisanie obraźliwych komentarz jeśli się nie podoba możecie spadać śmiało nikt was tu nie trzyma na siłę zacznij pisać swoje ff zobaczysz jak to jest... a na ciebie kochana pamiętaj ze czekamy mimo wszystko jest tu wiele osób które myślą tak jak ja:* nudno bez ciebie czekamy dalej niech wszystko ci się ułoży jeśli jest źle i wracajjj! :*

   Usuń
 140. jezu już mam tak bardzo dość czekania...

  OdpowiedzUsuń
 141. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 142. Jestem strasznie zawiedziona. Nawet nie mam ochoty ani sily zeby pisac jakis wyczerpujacy komentarz na temat calej tej sytuacji.Po prostu nie moge w to uwierzyc i jestem rozczarowana.

  OdpowiedzUsuń
 143. Wchodze tu co miesiąc i sprawdzam czy może napisałaś coś nowego, nie moge uwierzyć że dalej nic nie ma, strasznie chciałabym abyś napisała już nawet ostatni rozdział który zakończy całą historie oczywiście najlepiej tak żeby chanel wybaczyła justinowi haha, czytając te wszystkie nie miłe komentarze mam ochote przywalić każdemu w twarz naprawde, jak można coś takiego pisać, to tylko odbiera chęci na napisanie czego kolwiek, idk czy jeszcze wchodzisz na bloga i czytasz te komentarze, jeśli tak to musisz wiedzieć że jestem bardzo dumna z ciebie to ff było inne og wszystkich jakie czytałam i podoba m się to, masz talent do pisania i nie zmarnuj go prosze, bo jesteś cudowna// @phimygrande

  OdpowiedzUsuń
 144. Błagam! Dodaj chociaż jakieś wyjaśnienie dlaczego nas olewasz i nie możesz chociaż napisać ze kończysz z tą historią i że mamy nie czekać na kolejny rozdział, bo naprawdę to robi się już śmieszne i żenujące. Kocham Lineb, tak naprawdę to od niego zaczęła sie moja przygoda z ff. Był pierwszym ff jakie przeczytałam i najprawdopodobniej najlepszym, ale ty nie zwracasz na takie rzeczy uwagę i masz zamiar znikać i zostawiać wszystkich swoich czytelników, którzy naprawdę cię kochają i kovhają sposob w jaki piszesz... Prosze jeżeli tak ma to wyglądać to skończ z tym raz na zawsze i łaskawie nas o tym poinformuj!!

  OdpowiedzUsuń
 145. to opowiadanie jest zajebiste *.* wiele razy czytając popłakałam! się mam nadzieję że pojawi się następny rozdział :* pozdrawaiam <3

  OdpowiedzUsuń